KONST / Litografier / Färglitografier 14244075
nr 1424 4075
Göran Hahne
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 13 st, Signerad, numrerad 2/360. Färglitografi. Bladets mått: 14x19 & 19x14, yttermått inklusive ram: 22x31 & 31x22 cm
Göran Hahne, svensk målare, grafiker och illustratör född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:27:54
100 kr
150 kr
Göran Hahne
Läs mer om Göran Hahne